Formularze

chelmiec.pl

Aktualności

ZAPRASZAMY NA BASEN

ZAPRASZAMY NA BASEN, KTÓRY BĘDZIE OTWARTY PO PRZERWIE TECHNOLOGICZNEJ OD DNIA 27.04.2017 R. /TJ. CZWARTEK/ OD GODZ. 6.00

Umowa podpisana rozpoczynamy budowę placów zabaw

Dnia 26 kwietnia 2017 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie została podpisana umowa na realizację zadania pn. „Budowa i zakup infrastruktury rekreacyjnej dla turystów oraz mieszkańców obszaru LGD Korona Sądecka”.

Czytaj więcej

Wychowanie poprzez wartości, realizacja programu „Archipelag Skarbów”

Z inicjatywy Stowarzyszenia „Ojcowie w obronie dzieci i integralności Rodziny” w dniach 24-25.04.2017 r. uczniowie klas gimnazjalnych z Zespołu Szkół w Świniarsku oraz gościnnie uczniowie ZS z Biczyc i ZS z Trzetrzewiny, w sumie ponad 170 osób, brali udział w Programie Profilaktyki Zintegrowanej „Archipelag Skarbów”.

Czytaj więcej

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE DLA GRANTOBIORCÓW!

W dniu 18 maja 2017 roku w Urzędzie Miasta Grybów (sala posiedzeń) odbędzie się szkolenie dla osób chcących się ubiegać o granty.

Czytaj więcej

Mistrzostwo Powiatu dla Chomranic!

24 kwietnia w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu odbył się jubileuszowy 40 turniej BRD. Turniej miał na celu sprawdzenie wiedzy uczestników  w zakresie udzielania pierwszej pomocy, jazdy na rowerze i znajomości przepisów ruchu drogowego.

Czytaj więcej

TBRD’ 2017 - Klęczany Mistrzem Powiatu!

W dniu 24.04.2017 r. w ZSS w Nowym Sączu, odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa  w Ruchu Drogowym. To już 40 edycja, tego popularnego wśród dzieci i młodzieży Ogólnopolskiego Turnieju.

Czytaj więcej