Formularze

chelmiec.pl

Gminny Konkurs „Konstytucja 3 Maja” w Rdziostowie

Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie była organizatorem Gminnego Konkursu pn. „Konstytucja 3 Maja w formie lapbooka”.  Lapbook to w wolnym tłumaczeniu książka na kolanach. Teczka tematyczna zawierająca informacje na określony temat, które umieszczone są w różnych kopertach, zakładkach .

Czytaj więcej

Święto Konstytucji 3 Maja

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Chełmcu uczcili 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W piątek, 28-ego kwietnia, wzięli udział w uroczystych apelach, poświęconych tematyce ustawy z 1791 roku, regulującej ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Czytaj więcej

V GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 27 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Świniarsku odbył się Jubileuszowy V Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas IV – VI Szkoły Podstawowej. Wzięło w nim udział 13 szkół z Gminy Chełmiec. Konkurs odbył się pod patronatem Wójta Gminy Chełmiec pana Bernarda Stawiarskiego.

Czytaj więcej

Wychowanie poprzez wartości, realizacja programu „Archipelag Skarbów”

Z inicjatywy Stowarzyszenia „Ojcowie w obronie dzieci i integralności Rodziny” w dniach 24-25.04.2017 r. uczniowie klas gimnazjalnych z Zespołu Szkół w Świniarsku oraz gościnnie uczniowie ZS z Biczyc i ZS z Trzetrzewiny, w sumie ponad 170 osób, brali udział w Programie Profilaktyki Zintegrowanej „Archipelag Skarbów”.

Czytaj więcej

Mistrzostwo Powiatu dla Chomranic!

24 kwietnia w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu odbył się jubileuszowy 40 turniej BRD. Turniej miał na celu sprawdzenie wiedzy uczestników  w zakresie udzielania pierwszej pomocy, jazdy na rowerze i znajomości przepisów ruchu drogowego.

Czytaj więcej

TBRD’ 2017 - Klęczany Mistrzem Powiatu!

W dniu 24.04.2017 r. w ZSS w Nowym Sączu, odbył się Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa  w Ruchu Drogowym. To już 40 edycja, tego popularnego wśród dzieci i młodzieży Ogólnopolskiego Turnieju.

Czytaj więcej