Formularze

chelmiec.pl

Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do pracy komisji konkursowej

Informacja

Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie wyrażenie zgody
Oświadczenie o bezstronności

Wesołego Alleluja od najmłodszych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dzieci z Przedszkola Integracyjnego Bajkowa Kraina w Biczycach Dolnych, wraz z Panią Dyrektor  przedszkola i żłobka, oraz Panią Pielęgniarką reprezentującą  Żłobek Przystanek Maluszka w Chełmcu,  przybyli do Urzędu Gminy w Chełmcu z świątecznymi życzeniami.

Czytaj więcej

Nowy Numer Kuriera Chełmieckiego

Zobacz

Nowa infrastruktura rekracyjno-turystyczna w gminie

Gmina Chełmiec po raz kolejny otrzymała dofinansowanie z funduszy europejskich, tym razem jest to kwota 356 442,68 zł na zadanie „Budowę i zakup infrastruktury rekreacyjnej dla turystów oraz mieszkańców obszaru LGD Korona Sadecka”. Pieniądze pochodzą z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w ramach poddzialania 19.2 : „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” .

Czytaj więcej

Dzień Zdrowia w Zespole Szkół w Świniarsku

Zespół Szkół w Świniarsku  od lat prowadzi działalność profilaktyczną promującą zdrowy styl życia. Z powodzeniem realizowane są programy edukacyjne „Trzymaj formę”, „Żyj smacznie i zdrowo” oraz „Porcja pozytywnej energii”.  Jednym z takich działań jest organizacja Dnia Zdrowia.

Czytaj więcej