Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum

Wiadomości
...

22 lutego  2017r  w hali sportowej Zespołu Szkół w Świniarsku  odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce ręcznej dziewcząt Gimnazjum. Udział wzięło 8 szkół z terenu Gminy Chełmiec: Trzetrzewina,  Chomranice, Chełmiec, Świniarsko, Librantowa,  Piątkowa,  Paszyn, Wielogłowy.

Dziewczyny grały w 2 grupach następnie grano półfinały na krzyż oraz mecz o III miejsce i finał.

W wyniku eliminacji do półfinału awansowały drużyny ze Świniarska, Paszyna, Chełmca  oraz Trzetrzewiny.

W półfinale zanotowano następujące rezultaty:

Świniarsko – Chełmiec 1:7

Trzetrzewina   – Paszyn  1:2 po dogrywce

W meczu o III miejsce Trzetrzewina pokonała Świniarsko 1 : 0, a w finale Chełmiec zwyciężył  Paszyn  7 : 3

Końcowa kolejność:

1. Gimnazjum Chełmiec
  2. Gimnazjum Paszyn
  3. Gimnazjum Trzetrzewina
  4. Gimnazjum Świniarsko

Najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe w postaci karnetów na lodowisko, a wszystkie pamiątkowe dyplomy. Nagrody podczas zakończenia turnieju wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski. Wszystkie szkoły na zawody zostały przywiezione a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.