Chełmiec zwycięża w Igrzyska Młodzieży w siatkówce dziewcząt

Wiadomości
...

24.01.2020 w  hali sportowej w  SP w Świniarsku odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce siatkowej dziewcząt  klas VII i VIII Szkoły Podstawowej.

Mistrzem Gminy Chełmiec została drużyna z Szkoły Podstawowej w Chełmcu pokonując w finale 2:0 w setach Świniarsko.  Trzecie miejsce zajęła drużyna z SP w Librantowej

Trzy  najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary a pozostałe dyplomy.  Nagrody wręczał Dyrektor Szkoły Podstawowej w Świniarsku Paweł Łabuda. Wszystkie drużyny zostały na zawody zawiezione, a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.

Zespół z Chełmca będzie reprezentował Gminę Chełmiec na zawodach międzygminnych, które odbędą się 24.02.2020r w Brzeznej