Mistrzostwa Gminy Chełmiec w mini koszykówce chłopcy.

Wiadomości
...

25.11.2022r w  Librantowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w mini koszykówce chłopców klas IV – VI Szkół Podstawowych. W zawodach udział wzięło 6 drużyn z terenu Gminy Chełmiec: Trzetrzewina, Biczyce Dolne, Chełmiec, Librantowa, Marcinkowice, Wielogłowy. Grano w dwóch grupach a następnie mecz o III miejsce oraz finał.

Najlepszą drużyną została Szkoła Podstawowa w Chełmcu, która pokonała w finale Wielogłowy13:12 a w meczu o  III miejsce Librantowa zwyciężyła Marcinkowice 8:4

Drużyna z Chełmca będzie reprezentować Gminę Chełmiec na zawodach międzygminnych, które odbędą się 05.12.2022r w Rąbkowej.

Trzy najlepsze zespoły otrzymały puchary  a wszystkie pamiątkowe dyplomy,  natomiast zwycięzcy otrzymali  nagrody w postaci karnetów na basen . Nagrody wręczała Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz   Dyrektor SP w Librantowej Jarosław Rola.

Wszystkie drużyny zostały na zawody zawiezione a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.