Od 8 lipca seniorzy w wieku 60 lat i więcej będą mieli okazję zadbać o swoje zdrowie, kondycję oraz dobre samopoczucie dzięki nowemu projektowi sportowemu „Basen na luzie 60+”.
Bezpłatne zajęcia w Aqua Centrum Chełmiec, odbywać się będą w każdą środę. Uczestnicy zostaną podzieleni na trzy grupy:
- Grupa I – godz. 10:00–11:00,
- Grupa II – godz. 11:00–12:00,
- Grupa III – godz. 12:00–13:00.

Basen na luzie – zapisy
Rekrutacja do projektu potrwa do 30 czerwca 2026 roku. Zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Gminy Chełmiec, pokój nr 4. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby zainteresowane udziałem mogą uzyskać dodatkowe informacje pod numerem telefonu 18 548 02 60.
Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie „Razem dla Rozwoju Gminy Chełmiec”, a honorowy patronat nad projektem objął Starosta Nowosądecki Tadeusz Zaremba. Zadanie realizowane jest w ramach konkursu „Srebrne Sądeckie” przy wsparciu finansowym Powiatu Nowosądeckiego.
(EC)
Więcej o wydarzeniach w naszej gminie można przeczytać TUTAJ.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku oraz Instagramie.
Czytaj również:




