Wszystkich tych, którzy w tym roku nie wybierają się na wakacyjny wyjazd, zapraszamy do letniej oferty Gminnego Ośrodka Kultury. Odbędą się warsztaty plastyczne, malarskie, koronkarskie, a także zajęcia świetlicowe.
Chełmiec-Zespół Szkół w Chełmcu
Termin warsztatów: od 5.07.2010r. do 30.07.2010r.
Wtorki, środy
Godziny zajęć: od godz. 9.00 – 12.00
Prowadzący zajęcia : Janina Mróz
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa, origami, bibułkarstwo.
Klęczany- siedziba GOK w Klęczanach
Termin warsztatów: od 5.07.2010r. do 30.07.2010r.
piątki
Godziny zajęć: od 10.00 do 13.00
Prowadzący zajęcia : pani Dorota Leśniak
Dziedziny obejmujące zajęcia: ikonopisarstwo
poniedziałki, wtorki
Godziny zajęć: od 10.00 do 13.00
Prowadzący zajęcia : pani Teresa Piwowar
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa
piątki
Godziny zajęć:– od 10.30 do 13.30
Prowadzący zajęcia : pani Stanisława Majda
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa
Środy, czwartki
Godziny zajęć:-- od 10.30 do 13.00
Dziedziny obejmujące zajęcia: zorganizowane zajęcia świetlicowe
Krasne Potockie- Remiza OSP w Krasnem Potockiem
Termin warsztatów : od 17.07.2010 r. do 07 .08.2010r.
poniedziałki - środy
Godziny zajęć: od 15.00 do 18.00
Prowadzący zajęcia ; pani Irena Oleksy
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa, bibułkarstwo
Mała Wieś- świetlica w Małej Wsi
Termin warsztatów: od 5.07.2010r. do 30.07.2010r.
poniedziałki, wtorki, środy, czwartki
Godziny zajęć: 14.00 – 19.00
Prowadząca zajęcia ; Edyta Jurczak
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa, zajęcia świetlicowe
Paszyn- remiza OSP w Paszynie
Termin warsztatów: od 5.07.2010r. do 30.07.2010r.
Poniedziałki, czwartki
Godziny zajęć: 9.00 – 12.00
Prowadzący zajęcia: Bogumiła Jasińska, Anna Padoł
Dziedziny obejmujące zajęcia: rzeźba, plastyka obrzędowa, malarstwo
Piątkowa- Dom Parafialny w Piątkowej
Termin warsztatów: od 5.07.2010r. do 30.07.2010r.
wtorki - czwartki
Godziny zajęć: od 9.00 – do 12.00
Prowadzący zajęcia ; pani Helena Kufta, Stanisława Motyka
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa, malarstwo na szkle
Trzetrzewina – Dom Parafialny w Trzetrzewinie
Termin warsztatów: od 5.07.2010r. do 30.07.2010r.
Poniedziałki, środy
Godziny zajęć: 10.00 – 13.00
Prowadzący zajęcia ; Dorota Leśniak
Dziedziny obejmujące zajęcia: ikonopisarstwo, zajęcia plastyczne
Wielogłowy- świetlica w Wielogłowach
Termin warsztatów: od 10.07.2010r. do 6.08.2010r.
od wtorku do piątku
Godziny zajęć: Prowadzący zajęcia ; Ewa Kapusta
Dziedziny obejmujące zajęcia: papierowa wiklina, zajęcia plastyczne
Chomranice- salka młodzieżowa w Kościele pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbe
Termin warsztatów : od 05.07.2010 r. do 30.07.2010r.
Wtorki,czwartki
Godziny zajęć: od 10.00 do 13.00
Prowadzący zajęcia ; pani Dorota Leśniak
Dziedziny obejmujące zajęcia: ikonopisarstwo
Czwartki, piątki
Godziny zajęć: od 10.00 do 13.00
Prowadzący zajęcia ; pani Teresa Piwowar
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa
Poniedziałki, środy
Godziny zajęć: 10.00 – 13.00
Prowadzący zajęcia ; pani Stanisława Majda
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa, bibułkarstwo
Świniarsko- świetlica w Zespole Szkół w Świniarsku
Termin warsztatów: od 5.07.2010r. do 30.07.2010r.
Wtorki, czwartki
Godziny zajęć: 10.00 – 13.00
Prowadzący zajęcia ; Stanisława Majda
Dziedziny obejmujące zajęcia: bibułkarstwo
Librantowa- świetlica w Zespole Szkół w Librantowej
Termin warsztatów / dni/ : 5.07.-6.07. , 12.07.-13.07. , 19.07- 20.07. , 26.07 – 27.07.
Godziny zajęć: od 10.00 do 13.00
Prowadzący zajęcia ; pani Monika Kotkowska
Dziedziny obejmujące zajęcia: zabawki z siana
Termin warsztatów /dni/ : 21.07 -22.07, 28.07 – 29.07, 2.08 – 3.08
Godziny zajęć : od 10.00 – 13.00
Prowadzący zajęcia ; pani Magdalena Kotkowska
Dziedziny obejmujące zajęcia: plastyka obrzędowa, zabawy teatralne, świetlicowe
Niskowa - budynek Ochotniczej Straży Pożarnej w Niskowej
Termin warsztatów : od 05.07.2010 r. do 30 .07.2010r.
wtorki - środy
Godziny zajęć: od 9 .00 do 12 .00
Prowadzący zajęcia ; pani Barbara Ruchała
Dziedziny obejmujące zajęcia: malarstwo akwarelowe
MARCINKOWICE
Termin warsztatów : od 05.07.2010 r. do 30.07.2010r.
13.07, 15.07, 20.07, 23.07, 27.07, 30.07
Godziny zajęć: od 10.00 do 13.00
Prowadzący zajęcia ; pani Aneta Gawlik
Dziedziny obejmujące zajęcia: bibułkarstwo