III liga. Długa wymiana dla Chrzanowa

Wiadomości
...

21 stycznia GKS Iskry Chełmiec w III lidze awansem zmierzyły się z PMOS Chrzanów. Rywalizacja we własnych czterech ścianach to atut, który to został złamany po raz drugi w obecnym sezonie. Tym razem górą wyszedł PMOS Chrzanów.

GKS Iskry Chełmiec w rytm meczowy wszedł fenomenalnie, zarówno w pierwszym jak i drugim zwycięskim secie 25:23, 25:17 utwierdziły w przekonaniu, iż zwycięstwo stanowić będzie kropkę nad "i". Kręta droga nastała z początkiem rozpoczęcia trzeciego seta przegranego do 17, by w kolejnym czwartym secie stracić kontrolę nad grą przegrywając do 14. Tie - break to wielkie emocje do samego końca. PMOS Chrzanów w piąty set wszedł z impetem prowadząc 9:4, by z kolejnymi akcjami odczuć goniące punkty ze strony Iskier. Podopieczne Jerzego Udzieli spotkanie mogły zakończyć zarówno 3:0 jak i pod koniec ostatniego seta 3:2 posiadając piłkę meczową. Stoicki spokój zachowały siatkarki PMOS kończąc decydującego seta 18:16.