III liga kobiet. Małe Derby dla Gminy Chełmiec

Wiadomości

7 stycznia na hali sportowej w Piątkowej GKS Iskry Chełmiec przed własną publicznością zmierzyły się w małych derbach z Ekstrim Gorlice.

Tego samego dnia od świtu Iskry pełniły rolę gospodarza turnieju mini siatkówki "trójek" - relacja zdjęć w najbliższym czasie.

"Małe Derby" należały do siatkarek GKS, które z impetem rozpoczęły szturm po zwycięstwo. Niesione dopingiem nie tylko grupy "Cheerleaders Iskry" z Chełmca, ale i własną publicznością.

Set numer jeden kontrolowany przez podopieczne Jerzego Udzieli zakończył się zwycięstwem 25:22. Dobra passa przeniesiona została w kolejny set zwycięski 25:21. Zawodniczki w żółtych strojach z Gorlic zwycięski set zaliczyły w kolejnej odsłonie wygranej 25:19. Rywalizacja w setach po obydwu stronach widniała w sportową ambicję. Maraton spotkania Iskry zakończyły zwycięsko w czwartym secie wygranym 25:22. Emocji nie brakowało, Iskry udowodniły, iż skutecznie potrafią grać zachowując przy tym równą grę punkt w punkt. Dobry mecz rozegrany został w wykonaniu kapitan zespołu Magdaleny Motyki, która po raz kolejny znalazła język nie tylko ze swoimi siostrami Anną, Karoliną, czy Marleną, ale i dobrze rozgrywającą Marzeną Suchodolską. Swoje pięć minut zaprezentowała libero Magdalena Filip kolejno Kingi Broda, Litawa, Natalia Dyl zaś w skład wkomponowała się Anna Urlik.