Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce siatkowej klas VII - VIII

Wiadomości
...

07 grudnia 2023r  w hali Szkoły Podstawowej w Piątkowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Chełmiec w piłce siatkowej dziewcząt  i chłopców Szkół Podstawowych. Udział wzięło 7 szkół z terenu Gminy Chełmiec: Marcinkowice,  Chełmiec, Klęczany, Biczyce Dolne, Piątkowa, Librantowa oraz Wielogłowy.

W finale dziewcząt SP Chełmiec pokonał SP Wielogłowy 2:0, w meczu o III miejsce SP w Biczycach Dolnych pokonała SP Piątkową 2:1

A w rywalizacji chłopców bezkonkurencyjna była SP w Klęczanach pokonując w finale  Piątkową 2:0  a III miejsce zdobyli zawodnicy z SP w Chełmcu, którzy wygrali z Wielogłowami 2:1

Najlepsze drużyny będą reprezentować Gminę Chełmice na zawodach międzygminnych, które odbędą się 16.12.2023r na hali sportowej w Brzeznej.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz dyplomy a pozostałe pamiątkowe dyplomy. Dodatkowo najlepsze drużyny otrzymały wejściówki na lodowisko.

Nagrody oraz puchary wręczał Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz  Dyrektor SP w Piątkowej mgr Agata Łukacz

Wszystkie drużyny zostały na zawody zawiezione a po ich zakończeniu odwiezione do swoich szkół.